MASÁŽ

Jednou z foriem regenerácie organizmu, či už psychickej alebo fyzickej stránky su masáže. Z našej ponuky vyberáme

Klasická masáž:

Ide o masáž, ktorá posilňuje regeneráciu organizmu. Odstraňuje ochabnutosť, stuhnutosť, skrátenie a bolestivosť svalstva.

Bankovanie:

Je tradičná čínska detoxikačná masáž, používa sa na ošetrenie problémových partií na tele – predovšetkým chrbta. Nahriatím vzduchu v banke a jeho postupným ochladením vznikne podtlak, ktorý spôsobí prisatie banky na telo. Je vhodná na potlačenie a odstránenie bolesti pohybového aparátu a výrazne uvoľňuje svalstvo.

Vyšetrenie chrbtice prístrojom MEDI-MOUSE

Moderná, špičková metóda švajčiarskej technológie, ktorá pomocou počítačovej techniky dokáže naskenovať chrbticu. Na základe tohoto vyšetrenia je možné stanoviť pohyblivosť chrbtice v základných smeroch, zistiť rozsah pohybu celej chrbtice i úsekov, dokonca jednotlivých stavcov a zdiagnostikovať funkčné blokády.

Oberon diagnostika

Diagnostický prístroj Oberon patrí k najmodernejším prístrojom v oblasti alternatívnej medicíny. Prístroj funguje tak, že sníma elektromagnetické vlny v tele. Hodnotí aktuálny stav Vášho organizmu, vyhľadáva príčiny Vašich zdravotných problémov a dokáže určiť predispozície k určitým ochoreniam.

Dornova metóda

Je manuálna terapia, pomocou ktorej sú kĺby a stavce bezpečne a presne uvedené do správnych polôh a vyrovnáva sa celková statika tela, nerovnováhy a vychýlenie panvy, zmena dĺžky končatín, naprávanie problémov v kĺboch a kĺbnych púzdrach.

Breussova masáž

Uvoľnuje telesné i psychické blokády. Regeneruje a vyživuje medzistavcové platničky, čím sa vyrieši široké spektrum zdravotných problémov. Hodí sa aj ako samostatná masáž určená na špeciálnu starostlivosť o chrbticu a mezdistavcové platničky.